Wywiad dla Radia Orbit, 2016-05-17

Przedstawiamy wywiad którego nasza wokalistka udzieliła dla internetowego Radia Orbit. Można w nim usłyszeć wiele ciekawych informacji na temat The Moon i nie tylko. Wywiad prowadzi Konrad Pikula. Zachęcamy do słuchania!

Dołącz do watahy. Zawyj dla wilka.

Pod takim hasłem, z okazji 9. edycji Godziny dla Ziemi WWF, odbywa się cykl 9 wydarzeń w największych miastach Polski. 5 marca głośno i licznie „zawyli” mieszkańcy Rzeszowa, Olsztyna i Wrocławia. 12 marca o godz. 12.00 „zawyjemy dla wilka” na Rynku w Gdańsku, pod fontanną Neptuna. Spotkanie skierowane jest do wszystkich, którym los wilka nie jest obojętny. Razem z gdańszczanami „zawyje” Ania Klein, wokalistka zespołu The Moon z Gdańska wraz ze swoim wilczakiem. WWF zaprasza do udziału w wydarzeniu wszystkich, także właścicieli szczekających pupili, aby przyszli na Rynek i włączyli się w akcję.

Wywiad w Radiu Gdańsk, 2016-01-19

Zespół The Moon gościł w Radiu Gdańsk w audycji Jarka Janiszewskiego.
Dla wszystkich którzy nie mogli nas wówczas usłyszeć zamieszczamy nagranie:

Wzmianka w czasopiśmie „Teraz Rock”

Witajcie!

Miło nam donieść, że w najnowszym dostępnym już w sprzedaży sierpniowym numerze miesięcznika „Teraz Rock” pojawiła się wzmianka o naszym utworze „Ślady” pochodzącym z poprzedniej EP’ki. Przyjemnie przeczytać opinię zamieszczoną w branżowym czasopiśmie… 😉

20150730_141800

Sukces na liście przebojów Top Orbit!

No to zaliczyliśmy prawdziwe wejście smoka! Nasz utwór „Ślady ” wygrał notowanie listy przebojów Radia Orbit. 🙂 Wskoczyliśmy od razu na pierwsze miejsce!
Premiera najnowszego teledysku miała odbyć się jutro, ale w takich okolicznościach …

Dziękujemy za dotychczas oddane głosy i bardzo prosimy o kolejne w nadchodzącym tygodniu. Mamy nadzieję, że dzięki Waszemu wsparciu uda nam się pozostać na pierwszym miejscu przez co najmniej kilka tygodni! 🙂

Lista przebojów Top Orbit