Alex witaj na Księżycu!!!

Halo Ziemia, turbulencje w przestrzeni!!!

Nasz załogowy lot na Księżyc napotkał na mniej lub bardziej spodziewane przeciwności. Podczas kosmicznej podróży nie każdy zniesie przeciążenia, chorobę lokomocyjną, czy przyciasny skafander. Tak też stało się na naszej księżycowej drodze.

Ze smutkiem informujemy, że z bolidu mknącemu ku gwiazdom wypadł nasz dotychczasowy gitarzysta Piotr Pertkiewicz. Niestety, ziemskie życie nie pozwala mu dłużej podróżować z naszą astromuzyczną ekipą.

Piotrze – dziękujemy Ci bardzo za wszystko. Mamy nadzieję, że pozostaniesz w naszej orbicie, że bedziesz się cieszył naszymi sukcesami, dopingował nas i wspierał tak długo, jak długo Księżyc będzie słyszalny na Ziemi.

Załogę The Moon, po wielu testach, badaniach i treningach, uzupełnił niezwykle doświadczony astrogitarowiec Alex Kopczyński. Sprawność manualna i stan wątroby wskazują, że mamy doskonałego następcę. Część z Was zna Alexa z innej wariackiej ekipy, Mess Age. A teraz z całą pewnością możemy powiedzieć, że mamy dwóch najlepszych gitarzystów na Księżycu.

Witamy Cię Olo bardzo serdecznie!!!

Foto Mariusz Malczer Marszałkowski